رفع چین و چروک دور چشم .و بالا کشیدن ابروها
پیشگیری و درمان توسط پزشک با تاثیر 100 درصدی


هایفوتراپی در این مرکز با دو مدل دستگاه انجام میشود .

دستگاه دابلو گلد 

.بهترین دستگاه هایفوتراپی با تاثیر گذاری 100 درصدی و توسط پزشک انجام میشود.

هزینه با دستگاه دابلو گلد  2500000 میباشد .

مدت زمان انجام کار در حدود 1 ساعت میباشد .

دستگاه اولترا 

.دستگاه با کارایی متوسط و توسط پزشک انجام میشود.

هزینه با دستگاه اولترا 1500000 میباشد .

مدت زمان انجام کار در حدود 45 دقیقه میباشد .

جهت مشاوره رایگان و رزرو با شماره  09200921960  تماس حاصل نمایید.

هایفوتراپی صورت

دستگاه  هایفو با استفاده از امواج متمرکز فراصوت لایه‌ای از پوست که در زیر  لایه‌ی سطحی قرار دارد را مورد هدف قرار داده و به آن انرژی وارد می‌کند.  انرژی امواج فراصوت باعث می‌شود که دمای این لایه به سرعت افزایش یابد.

وقتی  سلول‌های لایه‌ی هدف به دمای خاصی برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند. شاید  به نظر برسد که این اتفاق در تضاد با اهداف ما یعنی بهبود کیفیت پوست صورت  باشد، اما این گونه نیست. آسیب به سلول‌ها باعث تحریک تولید پروتئین‌هایی  به نام کلاژن می‌شود. کلاژن‌ها مسئول حفظ ساختمان طبیعی پوست و بسیاری از  دیگر بافت‌های بدن هستند. هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت  سفت‌تر می‌شود.

پس افزایش کلاژن باعث می‌شود که پوستی سفت، صاف و  بدون چین و چروک داشته باشد. چون امواج پرانرژی فراصوت روی لایه‌ی خاصی از  پوست متمرکز هستند، به لایه‌های بالایی و زیرین ناحیه‌ی مورد هدف، آسیبی  وارد نمی‌شود. ماهیچه‌ها، اعصاب و دیگر سلول‌های پوست هم دست نخورده باقی  می‌مانند.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

به  طور کلی این روش درمانی برای افراد بین 25 تا 75 سال که از شل شدگی خفیف  تا متوسط پوست رنج می‌برند و می‌خواهند روند پیری پوست را به تاخیر  بیندازند، بسیار مناسب است.

هدف اصلی از روش هایفو کاهش سرعت پیری  است، لذا در متقاضیان جوان‌تر، پاسخ‌دهی بیشتری را به درمان شاهد هستیم.  متقاضیان بالای ۲۵ سال نیز می‌توانند از این روش درمانی به عنوان یکی از  موثرترین روش‌های پیشگیری از پیری پوست استفاده کنند.

افرادی که  پوست‌شان دچار آسیب‌هایی ناشی از قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید و  اشعه‌ی فرابنفش شده یا شل شدگی پوست‌شان شدید‌تر است، برای رسیدن به نتایج  دلخواه نیاز به چندین جلسه‌ی درمانی دارند.

افراد مسن‌تر که از  شل‌شدگی و افتادگی شدید پوست در ناحیه‌ی گردن رنج می‌برند به طور معمول  کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نیستند و احتمالاً نیاز به جراحی خواهند  داشت. این روش برای کسانی که در ناحیه‌ی هدف درمان دچار زخم، عفونت،  آکنه‌های کیستی و ایمپلنت‌های فلزی هستند، مناسب نیست.